אודות מוקד גל

חברת מוקד גל בע"מ פועלת מזה למעלה מ-30 שנה בכל רחבי הארץ, מספקת שירותי שמירה, אבטחה, ניקיון וכח אדם והיא מנוהלת בידי שי אבנון ונתן גולוד- גדות.

לחברה יש את כל הרישיונות, הביטוחים והאישורים הנדרשים לשירותים המוצעים על ידה: רישיון שמירה, רישיון נשק, רישיון משרד העבודה, אישור פעילות בשטחים, אישור ספק של משרד הביטחון, ביטוח אחריות מקצועית, חבות מעבידים וצד ג' ותקן איזו 9001.

חברת מוקד גל מספקת מגוון רחב של  שירותי אבטחה ביניהם: שירותי אבטחה וניהול של בניינים ומרכזי קניות, מרכזים לוגיסטיים ומפעלים, שירותי שמירה ואבטחה על הפקות סרטים ופרסומות, אתרי בנייה, אתרי עבודות עפר ותשתית, אבטחה היקפית של יישובים ושטחים חקלאיים.

בתחום הניקיון חברת מוקד גל מספקת שירותי ניקיון משרדים, שטחים ציבוריים, בתים פרטיים, שירותי ניקיון יסודי עם סיום הבנייה, לאחר הצפה או שריפה, חידוש מרצפות ופוליש.

בתחום כח האדם מציעה החברה שירותי גיוס, מיון, אבחון והשמה של עובדים לכל ארגון בהתאם לצרכיו המשתנים.

מבין לקוחותינו:
א.ד עידן חדש, אוריין ש.מ בע"מ, גומיאן, גזית הנדסה,גטר בע"מ, גרין מבנים, ד"ר גב, טבת לוגיסטיקה, יצחק עופר, כמיפל, לוינשטיין נכסים בע"מ, ערן י. ד, רמי לוי, רוטשטיין ועוד.

חברת מוקד גל מפעילה מוקד מאויש 24/7, מערך סיורים ארצי של ניידות ורכבי שטח וחותרת לספק שירות טוב ואמין, מענה ופתרון מהיר לכל בעיה לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.
חווית השירות של לקוחותינו ניצבת בראש סולם העדיפויות שלנו וזהו המדד להצלחה מבחינתנו, נוסף על כך מחיר שירותינו הוגן ותואם את התחרות הקיימת בענף.